czwartek, 06 sierpnia 2020 r.    Imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego | Forum | Multimedia | Poczta |
LOGO

Artykuł biuletynu nr: 1 (Styczeń)

Kondycja PiS
Ten rok nie był najlepszy dla ugrupowania Kaczyńskich, Suskich, Gosiewskich i Jur­gielów. W sondażach zniżkują, prezydent jak się kompromitował, tak się kompromi­tuje z tendencją rozwojową, brak pomysłów na bycie opozycją, niewiarygodność ide­owo-programowa, czcze awanturnictwo, a na koniec utrata kontroli nad publicznym radiem i telewizją. Uwzględniając bojkot TVN zarządzony przez Kaczyńskich, mogą liczyć już tylko (co najwyżej) na przychylność telewizji Trwam. A i ta łaska na pstrym koniu leży (nikt nie lubi przegranych, słabych i obitych). Może więc się oka­zać, że to ugrupowanie ulegnie radykalnej wewnętrznej dekompozycji. Wybory do euro-parlamentu pogłębią kryzys.

Obstawiam (i takie też mnie słuchy dochodzą...), że grupa związana z Toruniem długo tam nie wysiedzi. A utrata patronatu mediów katolickich to dla Kaczyńskiego wprost marginalizacja polityczna. Skończy na poziomie 8% poparcia, czyli nieco ponad to, co miało PC. Na tyle zasługują. Prędzej czy później te ich wszystkie krętactwa przy­cisną ich do ziemi. I dobrze. Jest to najbardziej szkodliwe, destrukcyjne i zakłamane ugrupowanie w Polsce. W przypadku Lewicy, PO, czy nawet PSL wiemy, z czym mamy do czynienia. W przypadku PiS wiemy tylko tyle, że kierują się demagogią sondażową i kłamią w wyborach jak mało kto.

Stroją się w szatki patriotyzmu i chrześcijaństwa, a ich zachowanie, decyzje, a nawet życie prywatne świadczą o wprost przeciwnych inspiracjach ideowych. Ludzie w końcu przejrzą na oczy i to będzie koniec tej cynicznej, bezideowej i faryzejskiej
formacji.


(2009-01-01) LPR


... Biuletyny ...

Ilość wyświetleń: 541318
Osób online: 2


LPR Pomorska Wszechnica Narodowa Komitet Obrony Polskiej Gospodarki Morskiej

Nr konta LPR:
Biuro Krajowe:
ul Żurawia 32/34, Warszawa
35 1160 2202 0000 0002 6319 0565


Aspekt Polski

Młodzież Wszechpolska

 

   Copyright © 2009 by MG & Maniuś
Pomorskie