czwartek, 06 sierpnia 2020 r.    Imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego | Forum | Multimedia | Poczta |
LOGO

Artykuł biuletynu nr: 1 (Styczeń)

O tym jak Małysz wchodził do Unii Europejskiej...
W Neustadt była taka sytuacja. Mieliśmy wchodzić do Unii Europejskiej i premier Leszek Miller przez Sławomira Kwiatkowskiego i dziennikarzy TVP, którzy byli na skokach, przekazał swoją prośbę: - "Jakby Adam był w trójce, to dajcie mu do ręki biało-czerwoną i unijną flagę". Przyszli z tym wieczorem do mnie i tłumaczą, o co chodzi. Dla mnie nie było, żadnego problemu.
Ale poszedłem do Adama i mówię mu: "Słuchaj jakby się tak zdarzyło, że staniesz na podium, to weźmiesz te chorągiewki?". "No wezmę, ale będę w tej trójce, albo i nie będę".
Rano schodzę na śniadanie. "Jak tam Adam?" Witam go i patrzę mu w oczy. Zawsze tak sprawdzałem, czy  się wyspał, bo to się da rozpoznać. Widzę, że Adam jest zły. "K..., trenerze, całą noc żem nie spał przez te pieprzone flagi". "Jak to?" "No bo tak leżałem i myślałem, przecież ja skaczę dla rolników, dla takich, którzy nie chcą do tej Unii. To co oni będą o tym sądzić? Ja mam dla nich skakać, a nie zajmować się poli­tyką. Niewyspany jestem przez to i zły".


(2009-01-01) LPR


... Biuletyny ...

Ilość wyświetleń: 541325
Osób online: 2


LPR Pomorska Wszechnica Narodowa Komitet Obrony Polskiej Gospodarki Morskiej

Nr konta LPR:
Biuro Krajowe:
ul Żurawia 32/34, Warszawa
35 1160 2202 0000 0002 6319 0565


Aspekt Polski

Młodzież Wszechpolska

 

   Copyright © 2009 by MG & Maniuś
Pomorskie